Nasza oferta

Spotkajmy się

Zadzwoń i porozmawiajmy o tym, jak skutecznie promować Twój biznes!

TELEFON

+48 791 971 104

E-MAIL:

derwi@derwi.pl

Newsletter

wyślij
 
 

Kilka słów o nas

Agencja interaktywna Derwi powstała w 2006 roku. Ponad osiem lat ciągłego rozwoju i realizacji kolejnych zadań pozwoliło nam uzyskać dobrą pozycję na rynku oraz zaskarbić sobie zaufanie wielu Klientów, a także stworzyło solidną podstawę do poszerzania działalności firmy.

W czym możemy pomóc?

Specjalnością Derwi jest tworzenie stron internetowych, czym zajmujemy się od początku działalności firmy. Projektujemy i zakładamy serwisy korporacyjne, sklepy internetowe oraz innego rodzaju strony, zgodnie z oczekiwaniami Klientów.

Zdając sobie jednak sprawę z tego, że strona www to tylko jeden z elementów wizerunku firmy w Internecie oraz biorąc pod uwagę dynamiczny rozwój tego medium, podejmujemy szerzej zakrojone działania. Zajmujemy się kompleksową kreacją marki. Oferujemy pozycjonowanie, e-marketing, identyfikację wizualną, doradztwo oraz wiele więcej.

Dzięki tak rozbudowanej ofercie, firma korzystająca z naszych usług może sprostać wyzwaniom stawianym przez współczesny rynek.

Co nas wyróżnia?

  • Pełen profesjonalizm – nasi Klienci pozostają pod opieką specjalistów z zakresu programowania, projektowania, marketingu.
  • Indywidualne podejście – komunikację z Klientem, który uczestniczy w każdym etapie prac, potrzeby Klienta stawiamy na pierwszym miejscu.
  • Dobra opinia – Klienci Derwi często wracają do nas z kolejnymi zleceniami lub decydują się na stałą współpracę, polecając nasze usługi innym.
  • Bogate doświadczenie – wiele zrealizowanych projektów o różnorodnym charakterze potwierdza szeroki wachlarz naszych możliwości i umiejętności.

Zaufaj nam

Nasza kreatywność, doświadczenie i wiedza z zakresu nowoczesnych technologii pomagają zrealizować Twoje cele biznesowe!


zobacz realizacje nasza oferta