Nasza oferta

Spotkajmy się

Zadzwoń i porozmawiajmy o tym, jak skutecznie promować Twój biznes!

TELEFON

+48 791 971 104

E-MAIL:

derwi@derwi.pl

Newsletter

wyślij
 
 

Kilka słów o nas

Firma Derwi powstała w 2006 roku. Kilkanaście lat rozwoju i realizacji najróżniejszych zleceń pozwoliło nam uzyskać dobrą pozycję na rynku oraz zaskarbić sobie zaufanie Partnerów, a także stworzyło solidną podstawę do poszerzania działalności firmy. Doświadczenie zdobyliśmy promując dziesiątki grup produktów naszych partnerów.

W czym możemy pomóc?

Naszą specjalnością jest sprzedaż w sklepach internetowych oraz reklama w internecie. Przez lata działalności przeanalizowaliśmy wiele rozwiązań, dzięki czemu tworzymy sklepy odnoszące spektakularne sukcesy sprzedażowe. Nawiązujemy współpracę z wyrobnikami, wytwórcami i innymi firmami, stwarzając im możliwość szerszej sprzedaży produktów – nie tylko na terenie całej Polski, ale również poza granicami kraju. Kształtujemy również grono stałych klientów, którzy chętnie sięgają po produkty naszych Partnerów więcej niż jeden raz.

Dbamy o skuteczną promocję produktów oraz wysokie pozycjonowanie sklepów w wyszukiwarkach. Zwracamy przy tym uwagę na najnowsze trendy i wyzwania współczesnego rynku. Zależy nam również na opartym na zaufaniu kontakcie z Kupującymi, dlatego obsługa klienta w naszych sklepach jest na najwyższym poziomie.

Co nas wyróżnia?

  • Pełen profesjonalizm – nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów od tworzenia stron internetowych, programowania, e-marketingu oraz sprzedaży, którzy dbają o najwyższą jakość projektów.
  • Indywidualne podejście – dbamy o dobrą komunikację z naszymi Partnerami, stawiając ich potrzeby i zadowolenie na pierwszym miejscu.
  • Dobra opinia – mamy szerokie grono Klientów, którzy chętnie wracają do naszych sklepów. Wyróżnia nas błyskawiczna wysyłka, empatyczny kontakt z kupującymi i elastyczność rozwiązań.
  • Bogate doświadczenie – dziesiątki zrealizowanych projektów o różnorodnym charakterze potwierdza szeroki wachlarz naszych możliwości i umiejętności. Zajmowaliśmy się współpracą z Partnerami z najróżniej branż: od branży spożywczej, do budowlanej.

Zaufaj nam

Nasza kreatywność, doświadczenie i wiedza z zakresu nowoczesnych technologii pomagają zrealizować Twoje cele biznesowe!


zobacz realizacje nasza oferta