Wybierz kategorię

Spotkajmy się

Zadzwoń i porozmawiajmy o tym, jak skutecznie promować Twój produkt!

TELEFON

+48 791 971 104

E-MAIL:

derwi@derwi.pl

Newsletter

wyślij
 
 

AQUA Centrum

AQUA Centrum
 
AQUA Centrum
 
AQUA Centrum
 

Opis realizacji

AQUA Centrum w Kościerzynie to najnowocześniejszy kompleks sportowo – rekreacyjny na Kaszubach. Szeroka gama usług obiektu obejmuje m.in. pływalnię, sauny, solarium, odnowę biologiczną i znacznie więcej.

Realizując ten projekt, mieliśmy na celu stworzenie nowoczesnej pod każdym względem strony. Zadbaliśmy o przemyślane rozmieszczenie treści, aby mimo bogactwa oferty, każdy użytkownik mógł bez problemu dotrzeć do interesujących go informacji. Szczególny nacisk położyliśmy również na stronę wizualną serwisu – stworzony przez Derwi design jest nowoczesny, wzbudza pozytywne emocje i jednoznacznie kojarzy się z rodzajem działalności prowadzonej przez AQUA Centrum.

Różnorodność modułów umożliwia prezentację różnych treści na stronie w przystępnej formie, poczynając od zdjęć i tekstów, przez aktualności, aż po skomplikowane cenniki. Newsletter, formularz kontaktowy oraz możliwość dodawania opinii czynią tę stronę wygodnym narzędziem komunikacji. Wygodne menu boczne pozwoliło wyeksponować ofertę i uczynić ją łatwo dostępną.

AQUA Centrum

Serwis AQUA Centrum to przykład na to, jak z obszernego pod względem treści serwisu uczynić efektowne narzędzie promocyjne.

Klient: „AQUA Centrum” KASZUBSKIE CENTRUM SPORTOWO-REKREACYJNE Sp. z o.o.
Data wykonania: 2012
Technologie: CMS, HTML, PHP


zobacz online wróć do realizacji
 

Podobne realizacje