Wybierz kategorię

Spotkajmy się

Zadzwoń i porozmawiajmy o tym, jak skutecznie promować Twój produkt!

TELEFON

+48 791 971 104

E-MAIL:

derwi@derwi.pl

Newsletter

wyślij
 
 

Dom Pod Kasztanami

Dom Pod Kasztanami
 
Dom Pod Kasztanami
 
Dom Pod Kasztanami
 

Opis realizacji

Dom Pod Kasztanami to inwestycja zlokalizowana w Kościerzynie. Inwestycję tworzy wielorodzinny budynek mieszkalny wraz z towarzyszącą infrastrukturą, co czyni Dom pod Kasztanami niezwykle atrakcyjną opcją dla osób poszukujących mieszkania w Kościerzynie.

Strona internetowa miała na celu przede wszystkim atrakcyjne i przejrzyste zaprezentowanie inwestycji. Ważnym elementem realizacji było stworzenie funkcjonalnej tabeli mieszkań. Tabela lokali zawiera informacje w postaci kolejnych rubryk, zdjęć oraz szczegółów w dodatkowym okienku, dzięki czemu jest ona wygodna dla użytkownika, ale też dla administratora. System CMS pozwala bowiem na sprawną edycję wszystkich danych.

Stronę wyróżnia też innowacyjna prezentacja budynku i mieszkań w formie aktywnej wizualizacji. Użytkownik może wybrać dowolne piętro, a następnie lokal znajdujący się na planie. Dzięki temu serwis zyskał na atrakcyjności. Na stronie uwzględniono również mapę lokalizacji. Mimo tak wielu funkcjonalności projekt został wdrożony w ekspresowym tempie, na czym zależało Klientowi.

Dom Pod Kasztanami

Nowoczesna wizualizacja budynku mieszkalnego, przejrzysta tabela lokali, mapa lokalizacji...a wszystko to w trybie ekspresowym:)

Klient: Repiński Zakład Robót Ogólnobudowlanych
Data wykonania: 2012
Technologie: CMS, HTML, PHP


wróć do realizacji
 

Podobne realizacje