Wybierz kategorię

Spotkajmy się

Zadzwoń i porozmawiajmy o tym, jak skutecznie promować Twój biznes!

TELEFON

+48 791 971 104

E-MAIL:

derwi@derwi.pl

Newsletter

wyślij
 
 

DREWAR

DREWAR
 
DREWAR
 

Opis realizacji

Drewar jest firmą, której działalność opiera sie na budowie domów z drewna oraz wyrobów drewnianych, takich jak płoty, palisady, meble ogrodowe. Prawie dwudziestoletnie doświadczenie zakładu obróbki drewna gwarantuje solidność oferowanych wyrobów.

Odnowiony serwis utrzymany jest w odcieniach zieleni i pomarańczy co w przyjemny sposób relaksuje wzrok podczas przeglądania strony. Dla ułatwienia kontaktu między potencjalnym klientem a firmą wprowadziliśmy formularz kontaktowy. Strona jest bogato zdobiona autorskimi zdjęcami pracowników firmy, co pozwala na lepszą wizualizację efektów ich pracy. Animacje flash uatrakcyjniają ofertę zaprezentowaną na stronie.

Rewitalizacja strony wzbudziła duże zainteresowanie wśród użytkowników, co procentuje zwiększoną ilością zapytań- jest to również dowodem na użyteczność formularza kontaktowego. Klienci spotkali sie z wieloma pozytywnymi opiniami na temat nowej strony internetowej.

DREWAR

Strona firmy DREWAR, dzięki przyjemnej dla oka kolorystyce, animacjom flash i przystępnej ofercie, zachęca do kupna domów drewnianych.

Klient: P.P.U. DREWAR
Data wykonania: 2012
Technologie: CMS, HTML, PHP, flash


wróć do realizacji
 

Podobne realizacje