Wybierz kategorię

Spotkajmy się

Zadzwoń i porozmawiajmy o tym, jak skutecznie promować Twój produkt!

TELEFON

+48 791 971 104

E-MAIL:

derwi@derwi.pl

Newsletter

wyślij
 
 

K&Trend

K&Trend
 
K&Trend
 
K&Trend
 

Opis realizacji

Marka K&TREND narodziła się z miłości do mody i z pasji tworzenia biżuterii. Firma zajmuje się sprzedażą ręcznie wykonywanej biżuterii damskiej.

Naszym zadaniem było stworzenie sklepu internetowego, w którym można by w wygodny i łatwy sposób dokonać zakupu biżuterii. Stworzyliśmy przejrzystą ofertę z wyeksponowanymi promocjami oraz nowościami. Produktami – ich cenami, opisami i zdjęciami - można łatwo zarządzać dzięki systemowi CMS.

Istotną częścią realizacji było stworzenie wygodnego procesu zakupowego. Zadbaliśmy o funkcjonalne działanie koszyka w sklepie – każdy użytkownik może sprawnie zarejestrować się, wybrać produkty i złożyć zamówienie, otrzymując odpowiednie powiadomienia w formie e-maili. Konieczność potwierdzenia zamówienia stanowi zabezpieczenie dla obsługi sklepu, która może łatwo zarządzać zamówieniami (np. zmieniać ich status) w panelu CMS.

--------------------------------------- REKLAMA -----------------------------------------------

MagicOfDesire - sexshop i gadżety erotyczne

K&Trend

K&Trend to nowoczesny sklep internetowy. Obok tak atrakcyjnie przedstawionej biżuterii nie można przejść obojętnie, a zakupy to czysta przyjemność!

Klient: Karolina Ronkowska-Rybicka
Data wykonania: 2012
Technologie: CMS, HTML, PHP


zobacz online wróć do realizacji
 

Podobne realizacje