Wybierz kategorię

Spotkajmy się

Zadzwoń i porozmawiajmy o tym, jak skutecznie promować Twój biznes!

TELEFON

+48 791 971 104

E-MAIL:

derwi@derwi.pl

Newsletter

wyślij
 
 

La Rocca

La Rocca
 
La Rocca
 
La Rocca
 

Opis realizacji

La Rocca mieści się w centrum Kościerzyny. Wizytówką lokalu jest smaczna kuchnia, świeże składniki i miła obsługa. Restauracja stanowi doskonałe miejsce do spotkań z przyjaciółmi oraz rodziną. Miła i serdeczna atmosfera tego miejsca sprawia ,że każdy wieczór staje się niepowtarzalny.

Naszym celem było stworzenie strony, która oddawałaby wyjątkowy charakter restauracji La Rocca, a także zachęcała do skorzystania z oferty. W tym celu zaprojektowaliśmy wygodne menu, odpowiednio wyeksponowane na stronie, dzięki czemu każdy może szybko zapoznać się z listą potraw i napojów. Menu zawiera ceny, zdjęcia i najważniejsze informacje, którymi można łatwo zarządzać dzięki systemowi CMS.

Klienci mogą także szybko zapoznać się z promocjami i nowościami w lokalu, gdyż informacje te dostępne są z każdego miejsca na stronie. Dzięki formularzowi kontaktowemu strona stanowi również wygodne narzędzie komunikacji między Restauracją a klientami.

La Rocca

Apetyczna oprawa, niezwykły klimat oraz świeże pomysły - taka jest La Rocca i taka jest też jej nowa strona internetowa!

Klient: La Rocca
Data wykonania: 2012
Technologie: CMS, HTML, PHP


zobacz online wróć do realizacji
 

Podobne realizacje