Wybierz kategorię

Spotkajmy się

Zadzwoń i porozmawiajmy o tym, jak skutecznie promować Twój biznes!

TELEFON

+48 791 971 104

E-MAIL:

derwi@derwi.pl

Newsletter

wyślij
 
 

Nex-Bud

Nex-Bud
 
Nex-Bud
 
Nex-Bud
 

Opis realizacji

Deweloper budowlany Nex-Bud zajmuje się realizacją jednych z najbardziej prestiżowych inwestycji na terenie Trójmiasta i okolic. Spółka oferuje m.in. nowoczesne mieszkania w dogodnych lokalizacjach, takich jak Gdańsk czy Straszyn.

Firma Nex-Bud poprzez rewitalizację strony internetowej pragnęła zwrócić uwagę klientów na nową inwestycję jaką jest Młody Straszyn. Priorytetem było zadbanie o przejrzystość i nowoczesność serwisu. Konieczne było również wprowadzenie liczników odwiedzin strony, aby mieć kontrolę nad tym, które mieszkania budzą największe zainteresowanie.

Przebudowa strony internetowej www.nex-bud.pl przebiegła szybko i sprawnie. Rozbudowano system zarządzania treścią CMS. Zintegrowano stronę z zaawansowanymi statystykami odwiedzin, co pozwala na stałe monitorowanie ruchu w serwisie. Ponadto pełniona jest stała opieka nad stroną, a dzięki prowadzonym przez DERWI skutecznym kampaniom marketingowym, oferta firmy cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

Nex-Bud

Strona internetowa Nex-Bud to przykład profesjonalnie wykonanego, wygodnego w obsłudze i atrakcyjnego serwisu deweloperskiego.

Klient: NEX-BUD Sp. z o.o.
Data wykonania: 2011
Technologie: CMS, HTML, PHP


zobacz online wróć do realizacji
 

Podobne realizacje