Wybierz kategorię

Spotkajmy się

Zadzwoń i porozmawiajmy o tym, jak skutecznie promować Twój produkt!

TELEFON

+48 791 971 104

E-MAIL:

derwi@derwi.pl

Newsletter

wyślij
 
 

Sklep Ceramika Birko

Sklep Ceramika Birko
 
Sklep Ceramika Birko
 

Opis realizacji

Zakład Ceramiki „Birko” zajmuje się produkcją wysokiej jakości ceramiki – zarówno ceramiki użytkowej, dekoracyjnej, jak i reklamowej. Specjalnością firmy jest ceramika kuchenna.

Projekt dla firmy Birko składał się z dwóch etapów – dla tego Klienta wykonaliśmy stronę stanowiącą wizytówkę Zakładu, a także sklep internetowy. Naszym zadaniem było stworzenie sklepu wygodnego w obsłudze o nieskomplikowanym procesie zakupowym oraz efektownym wyglądzie.

Zaprojektowaliśmy nowoczesny design sklepu, dbając przy tym o jego funkcjonalność. Dla wygody użytkowników wprowadziliśmy możliwość sortowania produktów po różnych parametrach, takich jak np. kolor i styl zdobienia. Efektowne wyświetlanie zdjęć produktów podnosi atrakcyjność strony. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klienta, zintegrowaliśmy sklep z Allegro.pl, dzięki czemu w łatwy sposób można zarządzać aukcjami z panelu CMS sklepu. Takie rozwiązanie to duże ułatwienie dla administratora każdego sklepu internetowego.

Sklep Ceramika Birko

Sklep z ceramiką Birko to połączenie estetyki z funkcjonalnością, na którą składa się m.in. wygodny proces zakupowy oraz integracja sklepu z Allegro.pl.

Klient: Zakład Ceramiki Birko
Data wykonania: 2013
Technologie: CMS, HTML, PHP


zobacz online wróć do realizacji
 

Podobne realizacje