Nasza oferta

Spotkajmy się

Zadzwoń i porozmawiajmy o tym, jak skutecznie promować Twój biznes!

TELEFON

+48 791 971 104

E-MAIL:

derwi@derwi.pl

Newsletter

wyślij
 
 

Usługi

Strony internetowe

Oferujemy tworzenie stron firmowych, sklepów internetowych i portali. Zapewniamy możliwość łatwego znalezienia serwisu w Sieci i funkcjonalność na najwyższym poziomie. Łączymy estetykę z użytecznością, dzięki czemu każda strona doskonale pełni swoje funkcje, zgodnie z zaleceniami Klienta.

Więcej

Kreacja wizerunku

Maksymalne wykorzystanie możliwości, jakie dają nowoczesne technologie, możliwe jest nie tylko dzięki wszechstronnej wiedzy na ich temat, ale także kreatywności. Mamy głowy pełne pomysłów, które potrafimy dopasować do oczekiwań Klientów i kompleksowo zrealizować.

Więcej

E-Marketing

Zwiększenie sprzedaży produktów i usług, budowa renomy marki, pozyskiwanie nowych klientów – te cele chce realizować każdy przedsiębiorca. Skutecznym sposobem na to jest przemyślana strategia e-marketingowa. Jak ją przeprowadzić?
To właśnie nasze zadanie.

Więcej

Opieka rozwojowa

Zajmujemy się rozwojem wizerunku firm przy pomocy najnowocześniejszych technologii. Zapewniamy profesjonalne doradztwo marketingowe oraz kompleksową opiekę rozwojową, działając od podstaw aż do osiągnięcia celu, jakim jest skuteczne wypromowanie Twojej marki.

Więcej
 

Warto zobaczyć