Nasza działalność

Spotkajmy się

Zadzwoń i porozmawiajmy o tym, jak skutecznie promować Twój produkt!

TELEFON

+48 791 971 104

E-MAIL:

derwi@derwi.pl

Newsletter

wyślij
 
 

Obsługa klienta

Zwiększenie sprzedaży produktów i usług, budowa renomy marki, pozyskiwanie nowych klientów – to tylko jedne z wielu celów, które pomagamy osiągnąć przy pomocy skutecznych kampanii e-marketingowych

Oferujemy kompleksowe doradztwo i profesjonalną realizację kampanii reklamowej w Internecie. Przy tworzeniu strategii stawiamy przede wszystkim na indywidualne podejście, uwzględniając specyfikę branży, charakter działalności firmy, usługi czy produktu. Zaproponujemy i wdrożymy rozwiązania, które zapewnią Państwu rozgłos w Internecie, a docelowo przyczynią się do zwiększenia sprzedaży i budowania zaufania do marki oraz pozytywnych relacji z Klientami.

E-marketing w naszym wykonaniu to m.in.:

  • Pozycjonowanie - dzięki nam Twoja strona będzie ukazywała się wśród pierwszych wyników wyszukiwania. Naszą specjalnością jest też optymalizacja stron - umiejętnie dostosowujemy kod i treść strony do kryteriów, którymi kierują się roboty wyszukiwarek.
  • Kampanie PPC - opracowujemy i realizujemy skuteczne kampanie marketingowe w wyszukiwarkach. Wykorzystujemy najpopularniejsze i najnowocześniejsze rozwiązania, takie jak linki sponsorowane Google AdWords.
  • Reklama na facebook-u - media społecznościowe to doskonały sposób na pozyskiwanie klientów oraz komunikację z nimi. Kampanie reklamowe, konkursy i quizy przez nas realizowane uczynią każdy FanPage narzędziem sukcesu.
  • Kampanie marketingowe w internecie - organizując akcję promocyjną dobierzemy indywidualne narzędzia i technologie, a także przeprowadzimy analizy (np. konkurencji i procesów zakupowych), co pomoże w optymalizacji efektów.
  • Sms-y - kampanie realizowane z użyciem tak wygodnego i popularnego rozwiązania, jakim jest wysyłanie sms-ów, zawsze przynoszą zamierzony efekt. Zadbamy o sprawny system wysyłania i atrakcyjną treść.

Przykładowe realizacje

Allegro - Tenismast

Allegro - Tenismast  

Szablon TENISMAST na Allegro budzi skojarzenia z grą w tenisa i prezentuje produkt jako doskonałą formę zabawy dla całej rodziny.

Klient: TENISMAST
Data wykonania: 2012
Technologie: HTML, PHP


zobacz realizacje wróć do oferty