Nasza oferta

Spotkajmy się

Zadzwoń i porozmawiajmy o tym, jak skutecznie promować Twój biznes!

TELEFON

+48 791 971 104

E-MAIL:

derwi@derwi.pl

Newsletter

wyślij
 
 

Kreacja wizerunku

Maksymalne wykorzystanie możliwości, jakie dają nowoczesne technologie, możliwe jest nie tylko dzięki wszechstronnej wiedzy na ich temat, ale także kreatywności. Mamy głowy pełne pomysłów, które potrafimy dopasować do oczekiwań Klientów i kompleksowo zrealizować.

Możemy opracować autorski projekt, stworzyć propozycję graficzną zgodną ze wskazówkami Klineta lub też dostosować już istniejący projekt do Państwa potrzeb. Proponujemy szereg kreatywnych rozwiązań, dzięki którym dana marka zyska wyjątkowy wizerunek - charakterystyczny tylko dla niej, pozwalający się wyróżnić i utrwalić w świadomości Klientów firmy.

W naszej ofercie znajduje się:

  • projektowanie graficzne – nasze projekty są niepowtarzalne, działają na wyobraźnię i sprawiają, że wszystkie rozwiązania, od stron www aż po bannery, doskonale pełnią swe funkcje.
  • identyfikacja wizualna – stworzymy logo, które będzie kojarzone wyłącznie z daną marką, zajmiemy się nośnikami wizerunku marki: papierem firmowym, wizytówkami i innymi materiałami, nadając im unikalny charakter.

Przykładowe realizacje

Dostawcy24

Dostawcy24  

Nowoczesną formę znaku graficznego i materiałów drukowanych dla firmy Dostawcy24 wyróżnia lekkość oraz dynamika.

Klient: Dostawcy24
Data wykonania: 2011
Technologie: logo, wizytówki, papier firmowy


zobacz realizacje wróć do oferty