Nasza działalność

Spotkajmy się

Zadzwoń i porozmawiajmy o tym, jak skutecznie promować Twój produkt!

TELEFON

+48 791 971 104

E-MAIL:

derwi@derwi.pl

Newsletter

wyślij
 
 

Kreowanie wizerunku

Zajmujemy się rozwojem wizerunku firm przy pomocy najnowocześniejszych technologii. Zapewniamy kompleksową opiekę, działając od podstaw. Wystarczy, że wskażesz nazwę firmy (choć i w tym możemy pomóc), a my zajmiemy się resztą.

Do naszych specjalności należy tworzenie stron www, w tym także sklepów internetowych.

Posiadasz już serwis, ale nie spełnia on Twoich oczekiwań? Zaproponujemy i wdrożymy idealny dla Ciebie projekt. Firma potrzebuje reklamy? Przeprowadzimy skuteczną kampanię e-marketingową. Zajmiemy się identyfikacją wizualną, pozycjonowaniem i użytecznością strony. Wszystkie rozwiązania dopasowujemy indywidualnie do potrzeb Klienta. Nie wiesz czego potrzebujesz do skutecznej promocji w Sieci? Pomożemy Ci - zapewniamy profesjonalne doradztwo i kompleksową opiekę rozwojową dla Ciebie i Twojej firmy.
Już dziś zacznij z nami kreować wizerunek swojej marki!

Zadbamy o:

  • Aktualizacje stron www - strona internetowa to wizytówka Twojej działalności – powinna być dynamiczna i zawsze na czasie, tak jak Twój biznes, który nieustannie się rozwija. Sprawimy, że Twój serwis będzie budował atrakcyjny i wiarygodny wizerunek marki.
  • Analizy e-marketingowe - rozwój technologii wymaga nieustannej kontroli nad stronami i kampaniami reklamowymi w zakresie ich funkcjonalności oraz estetyki. Monitorując Twój projekt na każdym etapie, zaproponujemy najlepsze dla Ciebie rozwiązania.
  • Doradztwo - szukasz najlepszego sposobu na promocję? Nieustannie śledząc trendy w e-marketingu, jesteśmy w stanie zasugerować kierunki, które są dla Ciebie najkorzystniejsze.

Przykładowe realizacje

Allegro - K&Trend

Allegro - K&Trend  

Szablon na Allegro dla K&TREND stanowi doskonałe uzupełnienie wykonanego przez nas sklepu internetowego tej marki.

Klient: Karolina Ronkowska-Rybicka
Data wykonania: 2012
Technologie: HTML, PHP


zobacz realizacje wróć do oferty