Wybierz kategorię

Spotkajmy się

Zadzwoń i porozmawiajmy o tym, jak skutecznie promować Twój biznes!

TELEFON

+48 791 971 104

E-MAIL:

derwi@derwi.pl

Newsletter

wyślij
 
 

APISystems

APISystems
 
APISystems
 

Opis realizacji

APISystems Sp. z o. o. jest dynamiczną, rozwijającą się firmą oferującą najnowsze rozwiązania wspomagające procesy produkcyjne, systemy informatyczne i automatyki przemysłowej.

Realizacja dla APISystems Sp. z o. o. to kolejny przykład wykonanego przez nas serwisu, który zastąpił starą stronę firmową. W tym przypadku wykonaliśmy zupełnie nową stronę, gdyż jego głównym celem była nowoczesna prezentacja oferty firmy, której działalność opiera się na najnowszych technologiach. W związku z tym zaprojektowaliśmy przejrzystą stronę z efektownym bannerem rotacyjnym i starannie dobranymi grafikami, obrazującymi postępowy charakter przedsiębiorstwa.

Specyficznym elementem strony jest formularz umożliwiający przesyłanie aplikacji do firmy z załączonym CV oraz listem motywacyjnym. Jeśli dodać do tego formularz kontaktowy, wykonana przez Derwi strona internetowa stanowi wygodne narzędzie komunikacji między firmą a klientami.

APISystems

Strona APISystems to atrakcyjna prezentacja oferty firmy oraz narzędzie komunikacji, dzięki formularzom aplikacyjnym i kontaktowym.

Klient: APISystems Sp. z o. o.
Data wykonania: 2012
Technologie: CMS, HTML, PHP


zobacz online wróć do realizacji
 

Podobne realizacje