Wybierz kategorię

Spotkajmy się

Zadzwoń i porozmawiajmy o tym, jak skutecznie promować Twój produkt!

TELEFON

+48 791 971 104

E-MAIL:

derwi@derwi.pl

Newsletter

wyślij
 
 

Kip-Color

Kip-Color
 
Kip-Color
 

Opis realizacji

KIP KC80 oraz KIP C7800 to nowoczesne kolorowe maszyny produkcyjne, które dostępne są w ofercie firmy DKS. Firma ta dostarcza swoim klientom kompleksowe rozwiązania z zakresu cyfrowego druku monochromatycznego i kolorowego.

Naszym zadaniem było stworzenie typowego serwisu produktowego, prezentującego konkretne artykuły z oferty firmy. Dlatego też za cel postawiliśmy sobie wykonanie strony, która w możliwie najbardziej atrakcyjny i profesjonalny sposób prezentowałaby urządzenia.

Pożądane rezultaty udało się osiągnąć m.in. dzięki nowoczesnemu designowi strony oraz takiemu rozmieszczeniu treści, które eksponuje zalety oferowanych produktów. Ponadto w sposób maksymalnie prosty i czytelny (a dzięki specjalnemu wypunktowaniu także atrakcyjny) przedstawione zostały szczegółowe informacje, takie jak parametry techniczne. Do tego estetyczne zdjęcia (oczywiście z możliwością powiększenia), wygodny system umieszczania plików do pobrania oraz formularz kontaktowy i serwis produktowy gotowy!

Kip-Color

Strona Kip-Color to typowy przykład serwisu produktowego. Strona w atrakcyjny sposób prezentuje (a właściwie reklamuje) konkretne produkty z oferty firmy DKS.

Klient: DKS
Data wykonania: 2012
Technologie: CMS, HTML, PHP


zobacz online wróć do realizacji
 

Podobne realizacje