Wybierz kategorię

Spotkajmy się

Zadzwoń i porozmawiajmy o tym, jak skutecznie promować Twój biznes!

TELEFON

+48 791 971 104

E-MAIL:

derwi@derwi.pl

Newsletter

wyślij
 
 

Systemy Kominowe.pl

Systemy Kominowe.pl
 
Systemy Kominowe.pl
 

Opis realizacji

SystemyKominowe.pl to strona poświęcona ofercie nowoczesnych, ceramicznych kominów systemowych. W asortymencie systemy kominowe do różnych urządzeń grzewczych, np. komin standardowy. Celem strony miała być promocja oferowanych produktów z możliwością obliczenia ceny i zamówienia wybranego zestawu.

Stworzyliśmy serwis w sposób kompleksowy prezentujący cechy i zalety promowanych systemów kominowych. Wykorzystując ciekawe efekty, wyeksponowaliśmy najważniejsze atuty oferty. Najważniejszym elementem strony jest jednak wygodny kalkulator, który pozwala samodzielnie dobrać zestaw kominowy, oblicza jego cenę i umożliwia szybkie złożenie zamówienia.

Dział "Sprawdź cenę komina" podzieliliśmy na wygodne etapy, dzięki którym klient krok po kroku, wyłącznie za pomocą jednego przycisku myszy, może sprawnie przejść przez proces zamawiania, tj. wybrać odpowiedni typ i rozmiar komina, np. komin uniwersalny, dobrać ewentualne elementy dodatkowe, zdecydować o formie płatności oraz zamówić produkt lub wysłać ofertę na maila.

Cały proces jest niezwykle czytelny i przejrzysty, pozwala na szybkie zapoznanie się z ofertą i dostosowanie produktu do swoich preferencji. Łatwiej się nie da!

Systemy Kominowe.pl

Strona zawiera przyjazny dla użytkownika kalkulator, dzięki któremu można dobrać, wycenić i zamówić preferowany system kominowy.

Klient: Systemy Kominowe
Data wykonania: 2014
Technologie: CMS, HTML, PHP


zobacz online wróć do realizacji
 

Podobne realizacje